Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

        Nuhoğlu Mühendislik 2004 yılından beri  kurumsal bir yapı içerisinde siz değerli müşterilerimize çevre sağlığı korunması yükümlülüğünüz noktasında çeşitli çözümler sunarak su dezenfeksiyonu, atıksu arıtımı alanlarında yeni nesil çözümler getirmekte, atık yönetimi konusunda sunduğu danışmanlık ve hizmet faaliyetleri ile döngüsel ekonomiye değer katmanıza katkıda bulunmaktadır.

            Endüstriyel tesislerde su dezenfeksiyonu, atıksu arıtımı ve atık yönetimi alanlarında hizmet vermekle birlikte, Yüzme Havuzu, Sauna ve Buhar Odası, Havuz Suyu                        Arıtma Sistemleri, Spa ve Wellness konularında yurtiçi ve yurtdışında hizmet vermekteyiz. UHE ( Ulusal Havuz Enstitüsü), APSP (American Pool and Spa Professional )   ve TSE (Türk Standartları Enstitüsü) teknik standartlarını, yüksek kalitedeki hizmet ve işçiliğimizle birleştirip ‘’Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti’’ ilkesi çerçevesinde             çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

        Kalite Politikamız

            Çevre sağlığı ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek, ulusal ve uluslararası mevzuat gerekliliklerinin uygulanması tüm müşterilerine taahhüt ederek, yürüttüğü AR-GE        faaliyetleri ve müşteri beklentilerinin karşılanması konusunda sürekli iyileştirmeyi ilke edinmiştir.

        Müşteri Hizmetleri Temel İlkelerimiz Erişilebilirlik

            Müşterilerimiz, şirketimiz tarafından sunulan çeşitli iletişim kanallarıyla; şikâyetlerini, bilgi taleplerini, öneri ya da memnuniyetlerini kolay bir şekilde iletmekte ve    şirketimize erişim sağlayabilmektedir. 

        Bilgiye Ulaşılabilirlik

            Müşterilerimiz talep ettikleri bilgiye en kısa zamanda ve en hızlı şekilde ulaşabilmektedir. 

        Hızlı Geri Bildirim

            Müşterilerimiz tarafından iletilen tüm başvuruların en kısa sürede cevaplandırılmasına önem verilmektedir. 

        Çözüm Odaklılık

            Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretilmektedir. Müşteri Odaklılık Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek ve müşteri beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamak için müşteri odaklı yaklaşım benimsenmiştir. 

        İnisiyatif Kullanma

            Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılayabilmek ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak için çalışanlarımız gerekli durumlarda inisiyatif      kullanarak karar alma yetkisine sahiptir. 

        Sürekli İyileştirme

            Müşterilerimiz den gelen öneri ve düşünceler titizlikle değerlendiriliyor ve sürekli iyileştirme çalışmaları kapsamında kaynak olarak kullanılıyor. 

 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!( 0 264 ) 210 12 10

Copyright © 2019 Her Hakkı Saklıdır. Arma Teknoloji Merkezi
Top